Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcsere hivatalosan?...

Motorcsere hivatalosan? Mennyibe fáj?

Figyelt kérdés

lenne egy E36 318i bmw-m (4hengres mocival) M40B18


Mennyibe kerülne:

-ha egy ugyanilyen mocit tennék bele? (ugye akkor más a motorszám)


-ha ugyanígy 4hengerest tennék bele? (M42 318IS mocit)


-ha 6hengeres mocit tennék bele?!



motort megveszem(ugye adásvételivel...),szerelőm van aki megcsinálja (bár nemtudom hogy a szerelőtől kell-e papír?)


akkor gondolom a forgalmit kell cseréltetni,eredetiségvizsga... és mi kell még ehhez A KÜLÖN-KÜLÖN 3 variációhoz???



2011. dec. 11. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd a fenébe a papírozást! A motor amit megveszel, úgyis jó eséllyel csak olyan papírokkal rendelkezik, amit nem fogadnak el. Jobban jársz, ha belerakod a motort, jársz vele, és csókolom. Műszakin így is-úgy is kell az a pár ezer kenőpénz, ez már nem változtat a dolgon. Innentől kezdve olyan motort raksz bele, amit akarsz. BMW-s körökben lehet találni 316 papíros E30-ast V8-al!:)
2011. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van:) nem érdemes a papírokkal foglalkozni...rámenne sok 100ezer ft
2011. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ha tényleg nem kell parázni tőle akkor tényleg nem érdemes foglalkozni a papírokkal!


Én mondjuk pont a műszakitól féltem

2011. dec. 12. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis kenőpénz bármit megold. Egyébként meg műszakin sem fognak problémázni a rozsdás olajdzsuvás motorszám leolvasásával.
2011. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szoli válasza:
Azonos a motor ha azonos a motorszám. Nekem az első négy betű a motorszámban. Nekem a Ford Fiesta 2005be lett volna 130 eFt a DRT CAR-tnál a csere mindenestül papírmunkával mindennel. De a pesti két szerelőhöz képest ez olcsóbb lett volna 200-300 eFt. Végül nem kellett szerencsére cserélni mert átnézte és elég volt javítani töredékéért. Ahogy a piacot néztem ennél sokkal olcsòbban nem jön ki a motorcsere és kell szerencse is hogy ugyanolyan motor legyen. Más motor drágább lesz papirozásnál, meg ott lehet érdemes előbb papírozni a hivatallal H engedi-e pl. 6 hengeresre.
2018. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!