Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf III rol mi a véleményetek...

Golf III rol mi a véleményetek? (benzin)

Figyelt kérdés
suzuki swift és golf 3mason gondolkodom, de kasznira és hangra, látványra a VW jobban bejön.. a benzinest egy ismerősöm nagyon szídta a VW-ből, de már nem tudom miért..
2011. dec. 3. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

papámnak van egy III-as golfja, 1.4-es benzines

1996-os, és 46000 valós km van benne, hiszen csak ő használta!

eddig nem panaszkodott rá, semmi baj nem volt vele, azon kívül, hogy lemerül az aksi télen:D

2011. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem egyértelmű hogy Golf III. :) Igaz nekünk lassan családi hagyomány, hogy mindenki VW-ben utazik. Nem rég jöttem haza külföldről, (jogosítványt csináltam) én is Golf III-on vagy IV-en gondolkozok, semmiféleképpen nem Suzukin. Nem akarom leírni se igazából a Suzuki-t, de úgy vagyok vele legyen egy megbízható nyugati használt autóm, mint egy alsó kategóriás kínai. Még az Opel ami szóba jöhetne. Az is német autó, és nagyon jó árban vannak hozzá alkatrészek. Valami 20.000Ft-ból csinál egyik ismerősöm Opel Astra-n nagy szervizet, míg faterom a Passat-on közel 100.000Ft-ért.
2011. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Benzinesből inkább Suzuki, Golfból pedig TDI és inkább egy utsó szériás III-as, bár utóbbihoz érdemes 600-700.000-et rászánni.

1.4 benzin nagyon gyenge és nem is fogyaszt keveset, pont emiatt.

A Suzuki japán gyártmány, ami messsze nem egyenlő a kínaival.

2011. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb az üzemanyag fogyasztás és szervízköltségek.Egy autót nem megvenni nehéz ,hanem fenntartani.

Nekem egy 2002-es 1.3 16 V Suzukim van.Nagyon megvagyok vele elégedve.Soha semmi baja,megbízható és baromi keveset fogyaszt.Nem vagyok elfogult suzukis,előtte nagyobb autóim voltak,köztük volt Golfom is.Én a suzukit választanám a helyedben.

Itt egy link ahol a fogyasztását tesztelték a suzukinak.Remélem segít a döntésben-

[link]

2011. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2-es! A Suzuki amúgy japán! És inkább egy új japán, mint egy széthajtott nyugati. Ja és kit érdekel, hogy hol csináltattad a jogsidat? Kérdezte valaki, hogy odakinn 2050-ig is megadják? Nem hiszem! Az ilyen balf@szok csinálják a baleseteket, mert nem járnak el 5 évente orvosira, mint te! Évente kéne orvosira mennie mindenkinek! Erről ez a véleményem.

- A Golfhoz drágább minden, mint a Swifthez. A Golf viszont kényelmesebb. A Suzuki mindent kibír, elég igénytelen autó, míg a Golfnál azért jobban a zsebedbe kell nyúlni.

2011. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Golf III-hoz drágább az alkatrész, mint egy Swift-hez?

Ennek azért nézz utána lsz.!

Főleg a japán Swiftekhez vannak komolyabb árak, összeségében persze olcsók, ahogy a G3-hoz is.

Pl. hátsó kerékcsapágyból a német gyártmány 1.900 Ft (G3).

1.9TDI-hez lég-, olaj-, gázolajszűrők 700-1.600 Ft között, gyújtáskapcsoló-betét 2.000 Ft, komplett hátsó ajtó 5 ajtóshoz, szereléssel, üveggel, stb. 10.000 Ft, utóbbi használtan.

Más nem kellett bő 3 év alatt, 376.000 km-nél..

2011. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
3 évet bírt ki a hátsó ajtó a Golfon?
2011. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Huh, ezt most komolyan kérdezed? Ha igen, nem vagy egy agytröszt, ha nem, beszélgess a szekrénnyel, azt fáraszthatod..
2011. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az előző írta te szerencsétlen!
2011. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16:48: azt én írtam, te szerencse nélküli..

Akkor megvilágítom, mert vannak itt igen gyengék is: megpróbálták feltörni, valszeg a zene miatt, csak úgy parkoltam, h a hátulja volt viszonylag takarásban, és az idióta szétkúrta a zárat a hátsó ajtón + megrepesztette a hátsó szélvédőt, ezért kellett cserélni.

2011. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!