Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota avensis-ről vélemények?

Toyota avensis-ről vélemények?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A Toyota alapvetően mindig is megbízható, biztonságos és kényelmes autókat gyártott. Az avensis egy nagyon jó középkategóriás autó. Itt van pár cikk, ebben kivesézik őket: [link]

[link]

[link]

Ezen felül, ha használtat akarsz venni, és érdekel, akkor olvass népítéleteket: www.nepitelet.hu

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik kiadás? Dízel? Benzines?
2011. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.6 benzines wagon 2006 júniusi

hát az a gond hogy céges tehát sok km van benne viszont ismerem aki vezette és tudom hogy nem hajtotta szét, és folyamatosan karban volt tartva (szeríz., tisztítás)

860 ezerért.....de lehet hogy a karburátort cserélni kell

2011. nov. 30. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
860e ft? Nem tudom, de nekem az nagyon gyanús. Ha megnézed haszáltauto.hu-n a legolcsóbb 2006-os is 1,9millió. Több mint a duplája ennek.
2011. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

úgy csinálják az árazást hogy 4 autókereskedéstől kérnek árajánlatot és a legolcsóbból adnak kedvezményt a cégnél betöltött "munkakört" beszámítva.....

Egy nagyon nagy cégről van szó

1 ember csak egyszer vehet autót és azt is pályázaton kell elnyerni....

esélyem van rá csak nem tudom megéri-e...igazából 250000 km futott nem egészen 6 év alatt....és az nagyon sok....

Egyébként néztem és 1,9 millióért 1.8 vannak 1.6 nem is találtam, és feleennyi km ha van bennük.....

2011. dec. 1. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!