Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség? Melyiket éri...

Mi a különbség? Melyiket éri meg megvenni?

Figyelt kérdés

Nézegettem alkatrészeket a neten és mondjuk a kocsimhoz van 6 ezer forintért is vízpumpa meg 60 ezerért is.

Na most mi a különbség?

Illetve, ha veszek mit érdemes?



2011. nov. 25. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézegettem Budapesten a kaja árakat és találtam 250 ft-ért is kaját meg 40.000-ért is.


Szerintetek melyiket éri meg megenni?!


Remélem érthető, hogy arra próbálok célozni, hogy némiképp kevés részletet adtál meg... Milyen autó? Új alkatrészek? Felújított alkatrészek? Bontott alkatrészek?

2011. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

C4

De most nehogy már egy alkatrész között ekkora különbség legyen.

Egyébként új alkatrészről van szó.

2011. nov. 25. 15:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Szal én most úgy általánosságban kérdezem, h mitől van az, hogy olyan különbségek vannak?
2011. nov. 25. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyári alkatrészek mindig drágábbak,mint az utángyártott.Én régebben a Vectrámhoz kerestem kuplung szettet.A gyári 80.000 Ft az utángyártott 25.000 Ft volt.Természetesen az olcsóbbat vettem meg.Javaslom,hogy a Bárdinál érdeklődj alkatrészek után.A vízpumpát a vezérműszíjjal együtt szokták cserélni..
2011. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!