Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vidéken olcsóbb a benzin,...

Vidéken olcsóbb a benzin, mint a fővárosban?

Figyelt kérdés
2008. márc. 23. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom, hogy nem csak vidék és főváros között vannak különbségek, hanem benzinkút és benzinkút között is. Van vidéken is olyan kút, amely fővárosi árakkal dolgozik, úgyhogy szerintem nem érdemes vidékre menni tankolni, mert amit beletankolsz pluszba, az el is megy a visszaútnál.
2008. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vidékre menni ezért nem érdemes, de ha vidékről jövök vissza, segíthet a válasz a döntésben, hogy még ott tankoljak meg, vagy majd csak idehaza.
2008. márc. 23. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül!!! A benzin ár a kereslet-kínálattól is függ. Vidéken, ahol lehet, hogy 30 kilométerre van legközelebb kút, ott sokszor bátrabbak az árazásban, mint ott, ahol szinte minden sarkon van kút. Pl Budapesten nagyobb a konkurenciaharc.
2008. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, lásd: milyen árak vannak az autópályák mentén!
2008. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!