Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Budapesti autós iskolát...

Melyik Budapesti autós iskolát ajánlnátok?

Figyelt kérdés
Le szeretném tenni a jogosítványt.
2011. nov. 23. 05:51
 1/5 anonim válasza:
Csigavér
2011. nov. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csigavérről csak lebeszélni tudlak.


Őket viszont nagyon ajánlom, náluk tanultam és nagyon jók:

[link]


Esetleg még a Mazsola, vagy a Kalmár

2011. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NonStop! nagyon nagy forma a sulivezető bácsi, az ügyintéző nénik kedvesek, az oktatási anyag pedig iszonyat jó, hasznos, érthető, szórakoztató.


legalábbis nekem sokkal jobban bejön, h nem az oktató bácsi pofázik 3 órán keresztül, hanem elolvasod a ppt-t, és ha bármi kérdésed van, akkor az öreg példákkal szemléltetve elmondja, h mi a dörgés.

most csinálom a kreszt, hamarosan vizsgázok. az eddigi próbatesztjeim 90, 86, és 100%-osak lettek :)


vezetni egy dieseles meriván tanulok majd. na, azt várom csak igazán! :) főleg hogy az emberem most akar venni egy hasonló méretű kocsit. a mostani autónkat már egész jól vezetem, parkolni is tudok vele :)

2011. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] ez a nonstop oldala.
2011. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www.nyugisuli.hu


NYUGI - kis családi vállalkozás keretében indult, nagyon korrekt oktatókkal, színvonalas tanfolyammal. További előnye kis mérete, ami miatt nem éri meg buktatgatniuk (hiszen könnyen belebuknának, míg a nagyhírű Csigavérnek akkor is lesz tanulója..)


A kocsikba pedig oktaméter van beépítve. Azaz pontosan méri és GPS-en mutatja, hogy mennyit, és hol vezetsz. Pontosan annyit fizetsz, amennyit mentél! Jelszavat is kérhetsz hozzá, hogy neten visszanézhesd.

2011. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!