Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átengednek e vele műszaki...

Átengednek e vele műszaki vizsgán?

Figyelt kérdés
Chip tuningolt autóval át engednek e a műszaki vizsgán, vagy vissza kell előtte állíttatni azokkal akik csinálták?
2011. nov. 21. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Műszakin a közlekedésre megfelelőséget nézik, nem a motor max. teljesítményét.


Ha a futómű, a fékek, a világítás jó; nem akar lehullani a kipufogó, az ajtók; jók a gumik és úgy általánosságban rendben van az autó, akkor átengednek.

Ha utólagos, gagyi xenon van benne vagy az első ablakok le vannak fóliáztatva, abba beleköthetnek, és az teljesen érthető. De plusz 10 lóerő nem oszt-nem szoroz.

Nem fognak teljesítményt mérni, ahol eddig jártam nem is volt hozzá felszerelés.

2011. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen!
2011. nov. 22. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy valamit hagytam ki: a környzetvédelmi vizsgálat.

Ha úgy van megcsinálva a chiptuning, hogy hihetetlen CO és CH értékeket produkál, akkor csúnyán fog nézni a vizsgáztató. Nagyon csúnyán.

2011. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!