Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lehet az, hogy a legtöbb...

Miért lehet az, hogy a legtöbb ilyen 525-ös BMW-t lejárt külföldi okmányokkal árulják? ->

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 13. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a németek szinte ingyen odaadják az ilyesmit. Nem a legtöbb helyen árulják így, hanem az olcsókat!
2011. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert gondolom mindet külföldről hozzák be!
2011. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert megveszik külföldről szotyiért, járnak vele amíg van érvényes külföldi okmánya és mikor lejár eladják vagy elbontják alkatrésznek, mivel az egész autó nem ér annyit, mint amennyibe a regadó + itthoni forgalomba helyezés kerülne.
2011. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2011. nov. 13. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mostanába az 1996-os 725D-ket nézegetem itthon olyan 1M körül vannak, németből behozott regadóval, felrendszámozva, mindennel 1.5m mégis azt mondom, hogy amiket megnéztem kereskedésbe azok borzalmasak, inkább megéri németből behozatni 1et
2011. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!