Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az Injektornak?

Mi lehet a baja az Injektornak?

Figyelt kérdés
Régi Swiftem van, kb 2 hete menet közbe leállt az autó majd fél óra szünet után újra elindult azóta semmi gond nem is jelentkezett mentem vele kb 1000 km-t egészen tegnapig amikor újra jelentkezett a hiba megint hagytam állni kicsit és újra el is indult de 2-3km után végleg megállt. Az autó menet közbe állt le. Szikra van ezért üzemanyagra tippeltem a tanktól az injektorig el is jut az üzemanyag ám a hengerbe már nem jut. Valakinek valami ötlete? egyenlőre szerelőre most nincs pénz.
2011. nov. 3. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet gyújtásszögvezérlő tekercs zárlat is. Tipikusan ezt csinálja.
2011. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Na hát a mi kocsink is így kezdte a nyáron. Dízeles Ignis. Kiderült, hogy valami kosz került a tankba (:O) ami eltömített valami fúvókákat (nő vagyok). A lényeg a lényeg, hogy 600ezer forint folt megcsináltatni :/ Azóta is nyögjük a kölcsönt.
2011. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam hagytam állni egy napot ma megint beindult 10 percig járt is alapjáraton utána kicsit megtúráztattam semmi gond nem volt ahogy elindultam volna lefulladt. utána 5-ször beindult még ugyan így aztán már semmi, megint nem indul. így valami ötlet?
2011. nov. 3. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!