Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kispolski suliba járni?

Kispolski suliba járni?

Figyelt kérdés
tervezem hogy veszek egy kispolskit, csak arra kéne hogy suliba elvigyen meg hazahozzon meg néha kis városi cirkálás. erre megérné? olcsó fenntartani, a szervizel nemlesz gond mer autószerelő vagyok/leszek :)
2011. okt. 30. 19:27
1 2
 1/11 anonim válasza:

Vehetnél nekem is egyet. XD Amúgy tökéletes. Szerintem ó autó amennyire én értek hozzá.


17/L

2011. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdeklődj, milyen az alkatrész utánpótlás. Ha jó, akkor megveheted. Bár szerintem egy hasonló korú nyugati kocsi sem lenne sokkal drágább. Maruti? Swift? Cinquecento? Uno?
2011. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

Szuper oldal polákosoknak!!!!

2011. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

Mennyire értesz hozzá te lány? :)

2011. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jó állapotba van, egy haveromtól venném:) amugy ha autót vennék swift gti vagy bmw 318i de ezek még drágák lennének, szval kezdésnek jó lesz sztem a kispolák, meg még tetszik is:) a maruti meg uno annyira nem jön be...
2011. okt. 31. 12:00
 6/11 anonim válasza:
Szerintem megéri. Megvetted már időközben? Ismeretségemben van több kis polskis, ha gondolod, szívesen segítek abban, hogy a véleményüket kikérjük a megvásárolandó autóról.
2011. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
még nem vettem meg, de sajna haverom nem adja el, de nézegettem neten is párat, csak az a baj amit néztem hogy 1980 meg 1981-es évjáratú, szval elég régiek, de nemtudom hogy a motor ugyan az e az összes évjáratba?!
2011. nov. 24. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem u.a a motor bennük, úgyis ki lehet fogni sztem jó állapotút. Haverodé milyen korú?
2011. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
haveromé 89-es asszem
2011. nov. 25. 12:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem számít a kora ha nem rohad meg ilyenek. Állapota legyen megfelelő a többi meg olcsón javítgatható, de nemis jellemző ezekre hogy elromlanának, viszonylag egyszerű gépek :)
2011. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!