Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akit eltíltottak vezetéstől...

Akit eltíltottak vezetéstől az a letöltött pl (9hónap) idő után visszakapja a jogosítványát? Mi az a szigorított vizsga? Mindenkinek kell szigoritott vízsgát tenni akit eltiltottak? Szigoritott vizsgán mit csinálnak és kik vannak ott?

Figyelt kérdés
Lécci mindent írjatok le róla amit tudtok. Előre is köszönöm...
2009. máj. 4. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elvették 14 hónapra ittas vezetés miatt. Utánképzésre kellett járnom 3 napig. Utána beszélgettem egy pszichológussal, ezek után visszakaptam a jogsimat. Gondolom így működik.
2009. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Először is részt kell venned egy utánképzésen ami 6 hónapot meghaladó jogosítvány elvételnél kötelező!

Utánképzésre a megyei közlekedési felügyeletnél lehet jelentkezni akár már egyszerre a jogsi elvéte után, célszerű amúgy előbb elkezdeni,mert ez a csoport létszámától függően akár 2-3 hónapig is eltarthat!

Maga az utánképzés!

Részt kell venned egy feltáráson ami egy 50 perces vezetésből 1-1.5 óra phiszológusi elbeszélgetésből és egy 50 perces kresz tesztből áll! Ezután kiértékelik összeségében mennyi pontot értél el és ennek függvényében raknak be egy csoporba! 1-10 ig vannak a csoportok!

Ha szerencséd van akkor beraknak a leggyengébb 1-es csoportba és akkor meguszod 3 kresz tanfolyammal és egy uj kreszvizsgával(vigzsa szigorú)ez 38240 Ft+feltárás 18740+az okmányirodában 4000Ft kell fizetned h visszakaphasd!Tehát legszerencsésebb esetben is pár délutánod rá fog menni továbbá 61 000Ft od is úszni fog!!

Kitartás tudom milyen szar átestem ezen én is!!!

Nem hiába csak saját hibájából tanul az ember!!!

üdv:gery

2009. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy leírtad, sokat segítettél vele, most meg mégjobban félek... :)
2009. máj. 7. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel lehet elérni egy, ilyen eltiltást a pián kívül???
2009. okt. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huhh, nekem 50 ccm-es motorom van, de 250-esnek is kinéz. Rendőrbácsi meg félreállított, van-e hozzá jogsim. én ilyen gyerekfejű gyerek vagyok, tehát szinte hihetetlen, hogy én 14 éves vagyok :D ő meg látja, hogy még M kategosom sem lehet (test, arc alapjá),és egy 250-essel furikázok. Na, aztán mutattam a személyit, a jogsit, a forgalmit :D és rájött, hogy HOPPÁ :D pedig el akarta venni a jogsim. :D
2009. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uccsó:

lehet h úgy néz ki..de a hangja olyan mint egy kávédarálóé...biztos hülye rendőr volt h nem tudta megkülönböztetni..

2009. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!