Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az a mol hűségkártyák?...

Mi az a mol hűségkártyák? Hogyan /hol lehet igényelni?

Figyelt kérdés
Azt halottam hogy ezzel literenkét 1ft al olcsóbb az üzemanyag vagy ilyesmi... Ha igy van akor igényelni szeretnék ezt hol tehetem?
2009. máj. 3. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármelyik MOL-kútnál kérhetsz igénylőlapot, amit kitöltve az ott (MOL-kútnál) elhelyezett gyűjtő ládába dobhatsz. Ha megkaptad a kártyát akkor minden tankolásnál oda kell adni a pénztárnál és jóváírják a pontjaidat ami a tankolás ill. vásárlás összegétől függ. Ha össze jön sok pontod akkor beválthatod a pontokat ajándékra, ehhez adnak egy katalógust amiben benne van, hogy hány pontért mit választhatsz. Az 1 Ft/l kedvezmény az valóban létezik csak a feltételei nem jók!!! Úgy tudom, hogy 15000 Ft felett jár és csak tankolásra (egyéb vásárlásra a kútnál nem). Nem tudom milyen kocsid van de pl. egy 40 literes (teljesen száraz)tankba nem fér bele 15000 Ft-nyi üzemanyag! Ez olyan kedvezmény amit nem biztos, hogy sokan ki tudnak használni! (Van, de mégsincs. A mézesmadzag tipikus esete.)
2009. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!