Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben a helyzetben melyik...

Ebben a helyzetben melyik jármű mehet tovább elsőként?

Figyelt kérdés

[link]

Az 1-es vagy a 2-es jármű?


2009. máj. 3. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem közösen kell megegyezniük, vagy amelyik először odaért. Mivel elsőbbség adás táblájuk van, szét kell, hogy nézzenek, jelezni is tudnak egymásnak, hogy na Te mehetsz, Én megvárom... Szerintem. Nem tudom pontosan... :)
2009. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmennek egymás mellet, kisebb ívben. Egyszerre mehetnek.

Nincs az a keresztezés amit rajzoltál. Tehát nem mennek el teljesen addig a vonalig.

2009. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ez egy jó kérdés, de látszik,h kezdő vagy, mind a kettő egyszerre indulhat, mert egymás előtt fordulnak el. Mind2 en elférnek....
2009. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megegyezés, kézjelzés kérdése. Vagy az megy aki határozottabb, és siet. Egymással szemben egyiknek sincs kimondottan elsőbbsége.
2009. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Akik egyértelműen elférnek egymástól azok a kis ivben kanyarodók.
2009. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre mehetnek, kisebb ívben fordulnak, ahogy előttem már írták. vagy egymás mellé mennek és egymás mögött kanyarodnak be.
2009. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha a másik elindult várd meg. Annyira nem lehet sürgős senkinek hogy megérjen egy balesetet.

Viszont ha áll akkor menj.

2009. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják megoldani úgy, hogy egyszerre menyjenek, akkor udvariasság alapján megy a dolog.
2009. máj. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egyszerre mehetnek...De!!!!Érdemes kivárni mit tesz a szembejövő,hiszen a Kreszben úgy van ,hogy meg kell kerülniük egymást....ugyanígy a telezöldnél is!Na persze ezt szinte senki nem használja így,de csak egyszer kell találkozni ilyennel.
2009. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben egyszerre mennek és megkerülik egymást, hülyén hangzik, de a KRESZ-ben így van, gyakorlatban "kis ívben" kanyarodik mindkettő és elkerülik egymást, remélem érhető amire gondolok.
2009. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!