Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pitbike-ot venni megéri?

Pitbike-ot venni megéri?

Figyelt kérdés

Orion AGB-35 a neve amelyiket kinéztem magamnak , tesztik is ,fogyasztása is jó és 150kobcentis.

Hobbi célra szeretnék venni egyet.Határban ,folyók mellett, szóval mindenféle foldúton járnék vele.Szerintetek megéri venni pitbike-ot? És ez az Orion jó választás lenne? Vagy van ebben az árkategóriában ennél jobb darab { 240 000 forintig és tiszta új }


2011. okt. 2. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] egy kép róla
2011. okt. 2. 13:50
 2/4 anonim ***** válasza:
hát haveromnak is volt hasolnó gépe..de fel ujitota ..rá költöt de idö után szét ment a blok ismét..ezekre mindig kell költeni ...nem hétköznapi használtara van szerintem (de be valom nekem is naon be jönn föleg a hangja )
2011. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyon tetszetos gép és a hangjuk wááááááá ,brutális. Akkor még megfontolom ,hogy vegyek-e...És koszi a választ ,aki tud az még írhat :)
2011. okt. 2. 16:12
 4/4 anonim válasza:
Megéri csak jó fajtát kell venni és akkor nem kell rá sokat költeni. Orion nem jó fajta, jófajta azYCF, Mototvert, Stomp, Bucci moto, Pitsterpro, ezek márkák, ezek működnek rendesen, természetesen mindegyik igényli a törődést.
2012. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!