Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hummer bérlés. Lehet ilyet?

Hummer bérlés. Lehet ilyet?

Figyelt kérdés
szeretnék egyszer egy hummert vezetni ez a kedvenc "autóm". keresgéltem ilyet a neten de csak limuzint találtam. mennyibe kerül 1 nap? mindegy hogy milyen tipus. vádárolni nem lesz lehetőségem mert hát 40 millióm nincs meg szerintem nem is lesz ha csak nem nyerek a lottón :D
2011. szept. 17. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá 40 milla. 4-5-től már árulnak H2-t.

Hol laksz? Lehet hogy tudok rajtad segíteni.

2011. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Az a poén hogy olcsóbban megúszol egy budapest-new york-budapest repjegyet 3 nap szállodát és 3 napra egy hummert az USÁ-ban. Mintha itthon bérelnél egyet egy napra:D (egy helyen van 280,000/nap, ami teljesen irreális)
2011. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Így igaz veszett drága egy hummert bérelni :) Egyik ismerősömnek van ilyenje, persze pénze is van, egyszer meg engedte hogy vezessem, igen szép élmény volt az tény, de hogy nekem nem kellene pont azért mivel rengeteget zabál és kihasználni se tudnám, mivel van céges autóm és az itthonit csak hétvégenként használom.
2011. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Mellesleg én probálkoznék autókereskedésekben. Én mindig úgy béreltem autót, hogy helló kéne egy hétre hónapra az a használtautó megoldható? 3 ból 2 helyen simán. Harmadannyiért mint egy autókölcsönzőtől.
2011. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát Tatabányán lakok de felmennék pestre is vagy akár hova bárhol vezetném... de ha 200 ezer/nap akkor inkább csak álom marad. de még messze vagyok bármilyen autó vezetéstől mert még jogsim sincs. de majd lesz :D Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 17. 11:46
 6/13 anonim ***** válasza:

első vagyok.

a 280e/nap az valóban rengeteg. havi 300ért bérlem a 17köbös 1 éves Sprintert.. :)

Nekem családban van H2 és a fogyasztása attól függ mivel hajtod, mert a miénk át lett gázosítva és így kb 5000ből kijön a 100km.

2011. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
...ja és keress olyat aki hirdet ilyet és mond h érdekelne a gép, de előtte el akarod vinni próbakörre.
2011. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hát akkor először jogsi. Meg inkább apád hozza el vagy ilyesmi. Mert én nem adnám oda egy 17-18 éves frissjogsisnak a hummerem még próbakörre sem. Aki hummert tart általában szerelmes bele, mert racionális ok nincs egy 30-40 litert fogyasztó kocsit tartani európában!
2011. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja tényleg :D jó ötlet :) gázosítás is jó a mai benzinárak nál..
2011. szept. 17. 11:53
 10/13 A kérdező kommentje:
értem. hát majd lesz valahogy.. városban 1-2 van és mindig járkálnak vele valami céges lehet de hummer céges autóként.. :)
2011. szept. 17. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!