Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olaszországban sokkal jobb...

Olaszországban sokkal jobb minőségűek az utak, mint nálunk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
igen
2011. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért ezt így egyértelműen egy szóval nem merném határozottan állítani.

Mentem én már olyan főúton Olaszországban, hogy csak összeszorított fogsorral mertem menni nehogy elharapjam a nyelvemet.

2011. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,mondjuk
2011. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem bármelyik országban jobbak az utak mint nálunk.
2011. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit értünk minőség alatt. Ott még a sávok sem egyforma szélesek, hanem ahogy sikerült...
2011. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
67%

attól függ melyik részén. Nápolytól délre, Szicílián már nem olyan csodás a helyzet..


09-12 10:01: az meg baromság, hogy magyarországnál bárhol jobb utakat találsz, menj egy kicsit keletre vagy délkeletre, és ezerszer vissza fogod még sírni az itthoni utakat ;)

2011. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

09.48


Nem a hulladék minőségű utakat kell mintának venni, hanem a jobb minőségűt! Keleten sz@r utak vannak, nyugatra sokkal jobbak!

2011. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért, mert ott nem lopják ki az anyagot belőle.
2011. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez is marhaság. Miért okoskodik az, aki még az életben nem járt nyugati utakon?

Annyival már nem jobbak az utak nyugaton (a magyar autópályák pl. jobbak minőségre sztem, mint a legtöbb osztrák szakasz. Példának okáért emlitsem a Linz-Salzburg közötti kátyús autópályát, meg a Linz-Passau szakaszon a pottyantós fabudikat az autópálya mellett. Németországban is attól függ, hogy melyik autópályát nézed, mert München-Stuttgart szakasz már vagy 10 éve fel van túrva itt ott és több tiz kilométeren csak lépésben haladhatsz, Stuttgart-Karlsruhe-Freiburg meg már le van "lakva", amennyire csak lehet. Nálunk mindenhol van leállósáv is, ott nem.

Ami nem autópálya, annál valamivel azért jobb minőséget lehet elkönyvelni az osztárkoknál, észak-olaszoknál, németeknél, de ez is inkább Kelet-Magyarország és ezen országok útjai között feltűnő. Jártam már Ausztriában is millió olyan úton, mind Bécstől keletre, mind nyugatra, mind délre, amit leginkább egy mogyorós csokoládéhoz tudnék hasonlitani.

2011. szept. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!