Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor jelentkezzek az M...

Mikor jelentkezzek az M kategóriás tanfolyamra?

Figyelt kérdés

Már nagyon érdeklődök a motorozás iránt és úgy érzem hogy a jogosítványra is kész vagyok. Igen ám de a szüleim itt Budapesten nem engednek motorozni hanem csak a nagymamámnál ahol nincs akkora forgalom (bizonyos szempontból megértem őket) de nem járok le oda minden hétvégén szóval most kezdjek el tanfolyamra járni vagy halasszam el tavaszra, mert télig nem nagyon fogok motorozni a tanfolyamon kívül.

A válaszokat előre is köszönöm

14/F


2011. szept. 8. 14:43
 1/5 anonim válasza:
H nem engednek motorozni akkor inkább halaszd el és akkor jelentkezz ha engednek
2011. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen "motor" az amit 14 évesen lehet vezetni? Várj tavaszig.
2011. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a Moped kategórára gondoltál.

Kresz tanfolyamra lehet jelentkezni 13 és fél évesen is. És a kreszt elvégezheted télen is. Így javaslom, hogy jelentkezz egy tanfolyamra Pesten, és csináld meg még a tavasz előtt. Szólj előre az autósiskolában, hogy te a gyakorlatot vidéken szeretnéd csinálni. És Kérdezz rá, hogy ennek van-e valami plusz költsége!!!!

Az elsősegélyt is meg tudod csinálni, még a télen.

A gyakorlati vezetés a téli időszakban leállítják, így azt már ígyse úgyse tudnád megcsinálni idén.

Tavasszal menj be ott egy autósiskolába, ahol a mamád lakik, és kérj tőlük egy 3 példányos "Tanuló áthelyezőt", aminek a "befogadó nyilatkozatát" töltsék ki. Ezeket a papírokat és a "vizsgaigazolásodat" (a kresz vizsgán kapod meg) vidd be a Pesti sulidhoz, és kérd az áthelyezésedet. 1-2 hét elteltével már vezethetsz is. :)

2011. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Április környékén mikor még nincs annyira jó idő akkor elkezded aztán májusra megvan akkor meg már bőven jó idő van. A többi meg gyorsan meglesz. Énis májusban kezdtem anno és júliusra megvolt.


18f

2011. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak: A "motor" alatt természetesen mopedet értettem :)

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2011. szept. 8. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!