Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találom a VW 4-es Golfban...

Hol találom a VW 4-es Golfban a tolatólámpa kapcsolót?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
rakéta fokozatba kell tenni és felgyullad, mondjuk nekem csak hátrafelé indul el kitudja miért...
2011. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy mikor kellene kigyulladnia a tolatólámpának, pont az a bajom, hogy nem gyullad ki.

Az izzók jók, ezért gondolom, hogy a kapcsoló lehet a hibás, csak nem találom, nem tudom, hogy hol van. Gondolom valahol a sebváltó környékén kéne lennie, de pontosan hol?

2011. szept. 5. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja a váltón van rajta. Asszem két féle van hozzá, az egyik az nagyon alap, már golf 2be is ilyesmi volt, kb annyit látsz belőlle, h egy 'anyára megy egy csatlakozó', a másik meg egy kis fekete műanyag doboz, amit két csavar fog, és arra is megy egy csatlakozó. Ha rákeresel valamelyik nagyobb autósbolt honlapján sztem kép is lesz róla (unixauto.hu shop.bardiauto.hu langauto.hu)
2011. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
sztem meg csereld ki a biztositekot.
2011. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!