Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » M típusú jogsi ára, feltétele?

M típusú jogsi ára, feltétele?

Figyelt kérdés

15 éves leszek az éven.

szeretném megcsinálni 50 ccm3-as segédmotorra a jogsit.

Mennyibe kerül kb az összes költség?

És tesztet kel kitölteni,vagy kell mellette még motorozni is?meg kell mutatni gondolom,hogy tudok menni motorral forgalomba és ha igen hány órát és hogyan?


2011. szept. 5. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

én A1et kezdenék el max10 kilóval drágább

annyi az egész M hogy aláírsz egy papírt befizeted a tandíjakat eljársz kreszre raksz egy kreszvizsgát aztán vagy közben egy EÜt aztán rutin majd forgalmi vizsga egy gagyi robogóval

2011. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 évesen nem tudok A1-et lerakni
2011. szept. 5. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:

én is leraktam 15 évesen az M kategóriát, télen nem lehet letenni, és ha most elkezded csak jövőre tavasszal/nyáron kezdtheted el a rutin vizsgát és a forgalmit is. én megbántam, rá egy 1.5 évre leraktam a B jogsit és azzal az M-et is megkapod automatikusan. valami 50 ezer volt az M kategoriára a jogsi amíg minden meglett. elsösegély vizsga, jogsi (kártya) 4000ft, és az ilyen apró dolgokból összejöhet a nagy összeg. most 17 vagyok és autót és kocsit is vezetek szinte minden nap. és úgyéreztem nem érte meg az M kat. lerakni. forgalomból megbuktattak elsőre, mert nem indexeltem, 2.ra mivel jött a tél és az volt az utolsó esélyem fizettem hogy átmenjek, és sikerült. ha nem buksz akkor olyan 50 körül lesz és min. 4 honap, (nekem ennyi volt) míg megkapod a jogsidat.

11 órát kell forgalomból, és valami 10et rutinból.

remélem tudtam segíteni.

2011. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!