Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51b gyujtási gond...

Tibor89 kérdése:

Simson s51b gyujtási gond orvoslása?

Figyelt kérdés
vettem a napokban egy simsont haza is jöttem vele beálitottam az alapjáratot nem tul pörgösre épp hogy nem fulad le gáz nélkül. Ma venném elö nem indul a gyertyát feketére kormolta, de ma megcsiszoltam és nem kormolja sehogy mint ha nem kerülne anyag a hengerbe elöször a kipufogo végnél folyt ki a nem elégetett anyag a rugdosástol most már nem jön semmi a gyertya is száraz, a karburátort szétszedtem nem láttam semmi gondot. Segitsetek mi lehet a probléma?
2011. szept. 2. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
pedig karbi lesz ha száraz a gyertya akkor a gyújtásnak nincs baja, ni piszkáld mert még elrontod ls akkor se ez se az és az naghy szopás
2011. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kap üzemanyagot!! Lehet eltömődött a főfúvókád! Szedd szét a karbit,és pucold ki!
2011. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!