Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudnám elérni, hogy így...

Hogy tudnám elérni, hogy így füstöljön az autóm?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=yofCjd3QHuI&feature=player_em..


erről lenne szó, 1.6 szívó diesel, 20 éves.. valahogy el lehetne érni, hogy ennyire füstöljön? :D


2011. szept. 2. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha így füstöl akkor már baj van ember :)
2011. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
előre szólok, hogy minden tiszteletem ,de ha meglátom a kocsidat, és amint magára hagyod, szépen az oldalába vésem szép nagy betűkkel, hogy GREENPEACE!!!!!!!!!!YEAAH
2011. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amúgy nem kell sokat várnod :D
2011. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rádobol 2mázsa szenet.

Amúgy szerintem sima rossz minőségű fűtolajjal vagy motorolajjal megy ez a kocsi. De nem sokáig fog menni hidd el mert 20 perc alatt berakodik az egész motor korommal. az életbe ki nem takarítod többet. Meg szerintem ezek a motorok olyan betegek is hogy az utolsó órájukat élik.

Szóval ez a titok. De ha egy ilyen verda menne előttem mikor én pont valahová kiglancolva készülök én csak mellédálnék tesó és egy egész poroltónyi port betolnék az ablakodon:P XD

2011. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
gyújtsd fel:)és akkor így fog füstölni
2011. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megelégszel sűrű vastag fehér füsttel,akkor azt könnyű megcsinálni. Sima vizet kell a kipufogócsőbe juttatni.Fényes nappal olyan "füstöt" bocsájt ki,hogy 10 méterről már nem látni a te autód hátulját se .
2011. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tekerd be tökig a füstcsavart az adagolón
2011. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Golf 2?

Ja, lehet játszani a füstcsavarral. De ilyen füstöt nem fogsz kihozni kb. másfél literből. Ez lehet nagyjából a háromszorosa, annyi gázolajtól amennyit ez a motor kap a tied tele lenne. Mármint az összes hengerben állna az anyag és nem bírna elégni. :)

2011. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adagoló állítás, hogy 1 kicsit többet kapjon. És ne felejts el leszedni a katalizátort!! :D:D Imádom ha kormol egy autó:D:D
2011. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!