Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol talalok olyan honlapot...

Hol talalok olyan honlapot ahol tanulhatok az autófejlesztésről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit értünk az alatt hogy autófejlesztés?

Azok a technikák amiket manapság "fejlesztés" néven beleraknak a nagy cégek az autóikba az autóiparon kívűlről érkeznek, többnyire hadi-, szórakoztató-elektronikai vagy űrtechnikás dolgokról van szó és ezeket rakják bele az autóba, olyan hogy autófejlesztés ma már nem nagyon van, vagy csak tévesen nevezik az autók behangolását "autófejlesztésnek".

Szóval nem feltétlen arról van szó hogy nincs ilyen oldal, csak írdd le hogy mire gondoltál. Például egy autó megtervezése, gyártása vagy tesztelése érdekelne?

2011. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem ilyen dolgokra gondoltam. A gyári dolgok nem anyira érdekelnek, hamarabb lyen utcai tuningolásra, de azon belül is a motor és a váz, futómű fejlesztésére. Tuningolásnál nem épp az agyonspoilerozot hangfalas sufnituningolt tucc tucc partyverdákra gondoltam.
2011. szept. 1. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul a tervezésen/gyártáson belül is annyi minden van. Teljesen más egy motort vagy egy futóművet megtervezni, szimulációkat végezni, ilyesmi.
2011. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen gondoltam hogy nem Gyuszi bácsi tervezi meg az egész kocsit hanem Gyuszi bácsi megterveezi a vázat és majd áttküldi Béla bácsinak igazítsa rá a motort :)
2011. szept. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!