Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki lesz a Forma-1 világbajnoka...

Ki lesz a Forma-1 világbajnoka 2009-ben?

Figyelt kérdés
Ugye most James Button áll az első helyen, de még nincs vége...
2009. ápr. 18. 18:09
1 2
 11/17 anonim válasza:
Bárcsak Raikkönen lenne! De hol van Ő? Masa is kiérdemelte már. Tavaly, miután Kiminek már nem volt esélye, Neki szurkoltam, függetlenül attól, hogy Hamiltont is nagyon tehetségesnek tartom, és nincsenek előitéleteim a bőrszíne miatt. De mivel már Button is kiérdemelte már, könnyen meglehet, hogy most Ő veszi át, de hol van még akár a Hungaroring is???
2009. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Button nem James, hanem Jenson. És nagyon korán van még esélyeket latolgatni. Én örülnék Buttonnak, Vettelnek is. Hamiltont nem szeretném még egyszer világbajnokként látni.
2009. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Tutira Jenson Button vagy Sebastian Vettel.

[link]

Bár az eddigiek alapján Jenson Button a legesélyesebb.

Valahogy a korábbi nagyok (Hamilton, Raikkönen) nem is hiányoznak.

2009. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Button, Vettel kb most a legesélyesebbek, de lehet, hogy kubica is oda érhet.. az biztos, hogy nem ferrari és mclaren adja a világbajnokot..
2009. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Nekem azért hiányzik Raikkönen. Én nem csapatnak, hanem személyeknek szurkolok - így mentem át Kimvel a Ferrarihoz -, de tavaly Felipe is nagyon szépen versenyzett, ezért lehetett az, hogy egy >s< betűt kihagytam a nevéből. Elnézést Felipe Massa, de nem vagyok egy klaviatúra virtuóz!
2009. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mióta James Button? A neve Jenson Button,de nagyon mindegy...
2010. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már rájöttem nagyokos... Ne oszd az észt!
2010. júl. 21. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!