Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális dolog, hogy már 13...

Normális dolog, hogy már 13 éves korom óta kocsira gyűjtök?

Figyelt kérdés
15F
2011. aug. 29. 00:15
1 2
 11/15 haverka ***** válasza:
100%

Szerintem is normális vegyél valami erős autót belőle! ;)


Utolsónak:Mind a két ország jó kocsikat csinál azért mert te kifogtál egy olyan Peugeotot vagy Fiatot vagy Alfát nem azt jelenti, hogy mindegyik rossz nekünk is Francia van és szolgál és nem mai darab. :) Gondolom a Németeket szereted azért szóltad le a Francia és Olasz kocsikat. :)

2011. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog:)Jó a céltudatosság és kitartás:D

Ha én is 13 éves koromtól gyűjtöttem volna a pénzt kocsira akkor most 17 évesen nem kéne aggódnom hogy hogyan fogom előkeríteni a kocsira a pénzt.

Am szabad tudni hogy 2 év alatt mennyi gyűlt össze?:)

2011. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy normális!Énis anno 9 ével ezelött,már 11 évesen elkezdtem gyüjtenni egy kocsira,de én 18 évesen amit addig összegyűjtöttem beleöltem egy szerelő műhelybe.Igy legalább megtanulsz sporolni,és megtanulodd a pénz jelentöségét...
2011. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 FUTIKA13 ***** válasza:
100%
le a kalappal,hogy nem hülyeségre vered el.ebben a korban ez ritka
2011. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönööm ^^
2011. aug. 31. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!