Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi rendszámos autóhoz...

Külföldi rendszámos autóhoz kiskapukat tudtok?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne a dolog, mert ugye jóval olcsóbbak a külföldi használt autók (osztrák, német, olasz stb), és hogy ezeket hogy lehetne használni hosszabb ideig az országban... Tudom h P-s rendszámmal fél évig lehet (remélem jól tudom), vagy ti tudtok valami "cselt" hogy az országban tudjam használni?
2011. aug. 28. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

fizesd ki a regisztrációs adót adócsalás helyett, és nem lesz kiskapu. tudom, szemét ország, szemét törvényekkel, de a törvény az törvény. még az ilyen sz@rháziakra is vonatkozik, akik megtehetik, hogy luxusautót vegyenek, de adót, azt nem akarnak fizetni.

béla voltam

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem jól tudod. A P-s rendszámot. De az amúgy is macerás és viszonylag drága és a rendőrök (mivel a P-s nincs műszakíztatva jogosan és indokoltan) állandóan megállítják.

A Szolvák cégek rá vannak állva hogy csinálnak legit alapot (persze hazugság hogy ~180+ oda át vagy).

De a legegyszerűbb helyet az is jó ha bármilyen szar olcsó falusi lakóingatlan veszel Szlovákiában, amiről akár ellehet hinni hogy valaki fél éveket, ott lakik és már csak azt kell esetleg hazudni hogy kin de akár máshol laksz féléveket. ÉS akkor jogos a szlovákrendszám. ;)

2011. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Az első egy barom. Miért akarja hogy a te pénzed is ellopja egy állambácsi "által" "alkalmazott" ember?

Talán mert az övét már ellopta. Szomszéd tehene effektus.

2011. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

/▌\

/ \


Mi ez? Részeg ember?

2011. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Direkt nem szlovák rendszámosra gondoltam, mivel azt hallottam, hogy azokra most nagyon ráfognak állni a rendőrök..

De ha pl: Egy német rendszámos autót veszek, amin van friss műszaki, meg biztosítás (persze kinti) akk azt meddig használhatom itt biztonságosan? Vagy mivel külföldi rendszámos, és az első rutin ell-nél megnézi az irataim, látja h magyar lakcím stb, akk bele is tud kötni?

2011. aug. 28. 13:00
 6/18 anonim ***** válasza:

Hirtelen ennyit találtam:

[link]

2011. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ugyanolyan törött kocsit aminek magyar papírjai vannak, rendezd át valahogy a papírokat hozzá és hitesd el hogy teljes felújításon esett át, nem nehéz.
2011. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Veszel egy kis házat Németországban és bejelented állandó lakhelyednek.

Ha ezzel megvagy akkor már vehetsz német autót és közlekedhetsz is vele Magyarországon.

A biztosítást Németországban kell kötnöd és műszakira is oda kell átvinned.

2011. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted a német rendszámos kocsikra nem fognak ugrani a rendőrök? Benzinkúton dolgozok, a német rendszámos kocsik 95%-a a környéken lakik... Ugyanaz mint a szlovák.

Inkább ne bújj ki az adófizetés alól! Tudom, hogy lehúzás a regadó, de ez egy ilyen ország.

2011. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ma 21:05-ös Idióta. Ha más lova is megdöglött, azért dögöljön meg az övé is akkor már?????
2011. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!