Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia duster az jó kocsi?

Dacia duster az jó kocsi?

Figyelt kérdés
mármint ezért a pénzért megéri, meg ugy álltalában megéri?meg azért dacia
2011. aug. 26. 15:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
4.5 misiért 4x4-es verziót kapsz metál fényezéssel a legerősebb diesel motorral. Vonóhoroggal.
2012. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15.000 euroért 110 le diesel és egy csomo extrával.
2012. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem Dusterem van és nekem bevált.Szerintem azért nem rossz kocsi, mert románok gyártják, és ha nem a Dacia logó lenne rajta, hanem egy bmw vagy audi akkor bezzeg már jó kocsi lenne.Amiért Dacia nem jelenti azt, hogy szar kocsi!
2012. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt az autót egyes helyeken Renault néven árulják :)))))))) Ahogy látom jónéhány "csak japán" és "csak német" autó fan van. Ezektől kiborulok. Értsétek már meg, hogy egy autógyárnak sem érdeke, hogy szart gyártson! Volt egy VW Golf- om, hát többet állt szervizben mint otthon. Vettem egy Fiat Bravo-t és érdekes semmi baja :)))) Elegem van már ezekből a fújolásokból. Francia autó is megfordult nálam, pontosabban Citroen Berlingo. Egyszer részegen megleste egy "csak német autó" fan ismerősöm. Hát előjött belőle az őszinteség. "Ilyen tágas és kényelmes autóban még életemben nem ültem" :). Hmm. Vicces nem?
2013. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hogy terepre milyen, azt nézd meg a videókon, szerintem meggyőző.
2015. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!