Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F Caravanban...

Opel Astra F Caravanban lehajthatóak az ülések, hogy aludni lehessen benne?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem simán elfér benne 1 vagy talán 2 normál magasságú ember és még egyenes is lesz az alja.
2011. aug. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze hogy persze. Síkban lehajthatók a hátsó ülések (én az ülőrészt ki szoktam venni az autóból) A háttámlákat lehajtom, az első üléseket előretolom amennyire csak lehet, a támlájukat függőlegesre állítom. Így nyerhető egy 2 m-es franciaágy az Astrából. 10 cm vastag szivacsot vágtam bele. Nagyon-nagyon kényelmes. Opel hotel...:))))

Jaja és 196 cm magas vagyok. Úgyhogy nem csak normál méretűeknek jó!

A művészetek völgyében 10 napig (dolgoztam) aludtam benne, és qrva jó volt. Csendes, meleg, hangszigetelt (volt ricsaj odakint, de kocsin keresztül nem volt zavaró), mindegy milyen odakint az idő, békésen aludhatsz. Enyémen tetőablak is van ha csillagokat akarok nézegetni, négyhangszórós hifi... Mi kell még?? (nő) Hehe...

Sokkal jobb mint 1 sátor, és nem is kell felverni. Meg mégsem a földön alszol.

Üdv.

2011. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nyaralni is alkalmas!!
2011. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!