Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoromra egy csavarhúzóval...

Motoromra egy csavarhúzóval rálehet tenni a gyújtást ez könnyen lehet cserélni?

Figyelt kérdés
csak úgy hülyeségből kipróbáltam rátenni a gyújtást és nagyon kis erőkifejtéssel feltettem a gyújtást rá (mint a kulccsal) egyáltalán nem feszítettem. most tönkre van menve a zár ugye? ez hogy lehet cserélni? nehéz? (suzuki ts50)
2011. aug. 23. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet valaki kibontogatta a kapcsoló belsejéből az alkatrészeket. Kompletten lehet cserélni, csak belső alkatrészeket szerezni biztosan nehéz lenne. És akkor még jön a türelemjáték, sokksl egyszerűbb egy ugyanilyenből szerezni kapcsolót bontottan, bár biztos hogy más tipusét is be lehet faragni.


Egy kulcsmásoló mesélte, hogy egy ügyfél le akarta másoltatni a Merciének a kulcsát, de egy Fiatokhoz való kulcsot hozott magával. Ezt a tulaj tudtára adta a szakember, a Mercis nem akarta elhinni, úgyhogy kimentek a műhely elé és bármilyen nyers kulccsal indítható volt a gépsárkány. :)

2011. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az vicces :) köszi a válaszod akkor kicserélem szöröstöl
2011. aug. 23. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!