Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy füstöl vagy nem?

Normális, hogy füstöl vagy nem?

Figyelt kérdés
Egy henger nem megy az autómban. És mikor leállítom az autóm leveszem az olaj betöltő nyílás kupakját akkor kicsit füstöl. 3.000km-rel ezelött volt hengerfejtömítés cserélve. Mitől lehet, hogy füstöl? Vagy ez normális? Eddig az olajat nem ette és most se eszi(nem kékes a kipufogógáz)Gyertyákat cseréltem akkor se megy pedig szikra van.
2011. aug. 23. 18:35
 1/8 Toborc ***** válasza:

Vidd el autószerelőhöz, mert azt meg kell csinálni!!

Sztem azért füstöl mert az olaj felmelegszika motorban, egy bizonyos hőmérsékletre és amikor kinyitod akkor érintkezig a "gőz" a levegővel ami sokkal hidegebb...

2011. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már tegnap elvittem szerelőhöz csak, hogy mégis mire számítsak:D
2011. aug. 23. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen autóról van szó? injektoros?
2011. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
astra F 1.6 8v benzines és injektoros.
2011. aug. 23. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg új gyertyák bele, gyújtás átnézése, és ennyi. A füst ami kijön az kartergáz.
2011. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyetyákat cseréltem, gyújtást a szerelő átnézte. Remélem holnapra késsz lesz és visszakapom, mert ajándékot tartogatok neki:-)
2011. aug. 23. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:

A kartergáz egy szintig normális, ahogy kopnak a gyűrűk a kocsiban csak egyre látványosabb lesz.

De ha aggódsz mutasd meg szerelőnek, ha normális akkor nem akarja azonnal ottfogni gyűrűzésre a kocsit. :)

2011. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jótanács: A márkaszervizeket kerüld el messziről!!!
2011. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!