Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy lgw 50-nes robogót...

Vettem egy lgw 50-nes robogót te le is tankoltam mentem vele 60 km és az üzem anyagmútató meg sem mozdul új meg minden ez normális lehet vigyem vissza mit csináljak várjak? Vele kérségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
azért mert rossza a mutató? :) jeladó valszeg bekaksizott ha van rá garancia akkor cseréltesd ki
2011. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze h van ma hoztam el vadonás új de akkor nem létezik h azért vagy igen?? vagy csak szar
2011. aug. 22. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a kínai minőségellenőrzés még elmarad az olasz, meg főleg a japán mögött. Biztos van valami hibája, amit garanciában megcsinálnak, ne aggódj.
2011. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány literes?

Mennyit mentél vele?

Szerintem nem fogyott annyi amennyitől visszaesne a mutató.

Nekem pl a kocsiban van ilyen, megtankolom 40 literrel, de kb 30-nál kezd lemenni a mutató.

2011. aug. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!