Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volkswagen Passat ba milyen...

A Volkswagen Passat ba milyen üzemanyag kell?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem benzin vagy gázolaj. Ez milyen értelmes egy kérdés :D
2011. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

végy egy kannát: önts bele nitró higítót + gázolajat + sósavat + sós vizet + keverd meg egy kis nyers olajjal és öntsd nyakon egy kis ánizs likőrrel majd ezt kevergesd kis lángon addig amíg el nem kezd forrni,ha lehűl akkor lepd meg egy kis jégvodkával és kerozinnal!


Ha ezt beleöntöd a tankba és berobban a motorban úgy fog menni hogy már szinte szállni fog! :)

2011. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
korod & nemed?
2011. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 haverka ***** válasza:
Csináltak belőle benzineset meg dieselt is! De ez egy kicsit ilyen fail kérdés vagy nem tudom -.-
2011. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a második emberkének mondom hogy kipróbáltam és igazad volt tény leg nagyon gyorsan szálll
2011. aug. 22. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezabeszéééééd! ;)
2011. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sorsi5 válasza:
Nekem diesel van, de vannak benzines Passatok is. A dieseles kevesebbet fogyaszt, mint a benzines (nekem országúton 5-6 l körül eszik VW Passat 1.9 PDTI). Imádom ezt az autót!!! Csak ajánlani tudom!
2011. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!