Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo üzemanyag szivattyú...

Fiat Stilo üzemanyag szivattyú probléma?

Figyelt kérdés
Az üzemanyag szivattyú biztosítékra van kötve? Mert mértük műszerrel és nem volt feszültség a kábelban. 4 kábel van rákötve ebből 2 az üzemanyagszint mérő és 2 a pumpáé, és ebben nem folyik áram. De viszont végignéztem a biztosítékokat és nem volt egy sem rossz. Valami tipp hogy mit kezdjek vele ?
2011. aug. 20. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemrég volt hasonló problémám... Indítózás közben is mérd ki hogy kapja-e a 12 voltot, ha nem, akkor valahol elszakadhatott a kábel vagy esetleg az ecu tiltotta le valamiért. Ha kapja a feszt, és nem megy, akkor megkell ütögetni a pumpamotort, hátha újra betud indulni, de lehet hogy koszt szívott fel és azért állt be.

Próbáld meg direktbe aksira kötni, lehet csak kábelszakadás van.

2011. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Tipomnál volt valami gixer, ami miett nem akart indulni a pumpa. Egyik kábelen volt fesz. a másikon nem.

Én direktbe kötöttem, és kapcsolósra megcsináltam. Nem a legpraktikusabb, de tény hogy a legegyszerűbb megoldás.

2011. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi a tippeket, majd remélhetőleg holnap jön egy szaki és majd rálesz dobva számítógépre és meglesz nézve hogy nem ír e valami hibát.
2011. aug. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!