Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha aeroxról lesz szó. Na?

Yamaha aeroxról lesz szó. Na?

Figyelt kérdés
Amikor elindulok tök jól megy 75 ig is érzem az erejét de ha mentem 1-1.5 órát akkor elmegy az ereje és 55el is alig megy pedig tépem a gázt... ha megállok 1 órát pl, és újra elindulok egy kis ideig megint jól megy, harap.mia teendő?
2011. aug. 19. 23:47
 1/6 T5- ***** válasza:
Ez nekem úgy tűnik, mintha ragadna a dugó. Mikor megmelegszik akkor megtágul, elkezd passzos lenni, utána ha lehűlt, akkor újra jó. Ez nem egy frissen fúrt henger? Van kenése ennek a motornak?
2011. aug. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olaj nincs benne ez lehet a baj?
2011. aug. 20. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne olaj?????????????????????????????? hogy ne lenne baj meg fog szorulni a dugó
2011. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor öntök bele
2011. aug. 20. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem égett az olajlámpa azon a csóri motoron? Szerintem nemsokára meg fog ragadni a dugó, én átvizsgálnám a motort, hogy az olaj nélküli használat nem-e tett valami komoly kárt.
2011. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ekkora gyökeret se láttam még az biztos ha nincs olaj szerinted mi adja a kenést??? nagyon örülj ha nem kellesz sok pénzt ráköltened
2011. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!