Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalomba helyezés Ausztriában?!

Forgalomba helyezés Ausztriában?!

Figyelt kérdés
Ha atz USA-ból vagy Németo-ból veszek használt autót,és ausztriában akarom forgalomba helyezni,az mennyivel olcsóbb mint ha MO-n helyezném forgalomba?Ha jól tudom ott van valami ÁFA-visszatérítés
2011. aug. 15. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott nincs regadó,egyszóval csak a forgalomba helyezést kell ki fizetned.Attol függ hogy te Magyarországon laksz-e mert a mostani szabályok szerint nagyon csúnyán megbüntetik azókat akik regadó elkerűlése érdekében külföldi rendszámot használnak..
2011. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi reméltem hogy nincs regadó ausztriában,amúgy lehet hogy ott fogok élni,mert apám is ott dolgozik.Úgy hallottam ha Németo.ból,kihozzuk a kocsit akkor nem kell áfát fizenti.vagy visszatérítés jár. igaz ez?mert akkor no áfa no regadó:D
2011. aug. 16. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!