Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni ezt a motort?

Megéri megvenni ezt a motort?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 14. 18:13
 1/8 A kérdező kommentje:

vagy ami még érdekell az ez :

[link]

2011. aug. 14. 18:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Hááát 150ezerért... én húzom a számat. Elsősorban 125/50 erre meg nagyon rávannak állva a rendőrök, jó mondjuk ha semmi háta mögött laksz mint én és csak a földutakra mennél ki oda elmenne. Másodszor elég f*sza képeket rakott ki amin látszik , hogy bánt vele. Szerintem ez a motor kímélő üzemmódot nála sosem látott. Persze el kéne menni megnézni stb meggyőződni az állapotáról élőben aztán lehetne biztosat mondani de én ennyit egy ilyen motorért soha a büdös életbe nem adnék. Ez ér max 130ezret jóindulattal.
2011. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második az már valamivel kultúráltabbnak néz ki. De azért is sokkallom azt a 160ezret. Ha rendben van akkor szerintem alkudd le 140ig minimum!
2011. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaid:)
2011. aug. 14. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy addig alkudd le amég hagyja :D
2011. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

figyelj... szerintem ezzel többre mennél:


[link]


ilyent akartam énis anno, ez jóval erősebb mint egy DT és nem kell besz*rni! attól még h olasz még nagyon frankó gép

2011. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lodarazs ***** válasza:
Sajnos a poweros gyengébb a régebbi DT-től. Ez kb 17 le ha van.
2011. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha nagyon szeretnéd küldöm anyám lealkudja neked 100E forintra :D
2011. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!