Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sos! Forgalomból kivonás,...

Sos! Forgalomból kivonás, lehetséges?

Figyelt kérdés
Ismerős kapott egy levelet a polgármesteriből hogy kivonják a forgalombol a kocsiát mert elmaradása van (gondolom gépkocsiadó lehet, ha van olyan). Ma kapta a levelet és ma kapott pénzt is így be tuná fizetni az elmaradást. Szerintetek ha holnap rendezi a csekket van esély rá h tárgytalan a levél vagy jobb előbb megérdeklődni?
2011. aug. 4. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

menjen el a polg. hiv-ba és fizessen ott. nálunk legalábbis erre van lehetőség.

én ott kezdenék és ha nem tudok ott fizetni, irány a posta, majd a csekkel vissza és nem mozdulok, amig nem iktatják :)

2011. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem megoldhato.

Ha mast nem irtok egy meltanyosagi kerelmet

2011. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,el lett intézve.Bementem ismivel és megkérdeztünk hogy ha rendezzük a tartozást tárgyatalan e a levél,mondta a hölgy(aki nagyon kedves volt)hogy természetesen nincs gond,szóval el van intézve.Annyira sok ember van sza.rba hogy hihetetlen,tényleg ez a pénztelenség meg ha jön is valahonnan(pl most a hozam)már mehet is valami számlára,elég szomorú.Arról nem is beszélve hogy akinek most frank alapú hitele van az nagyon durva helyzetbe került,ennyi még válság alatt sem volt a frank,nagyon ellehetetlenitik az embereket.
2011. aug. 6. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!