Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennél második autót első...

Vennél második autót első autónak?

Figyelt kérdés
Van egy álom autóm (sportkocsi) ami most elérhető közelségbe került, na nem kell milliókra gondolni, de igazából ez olyan autó ami napi használatra első autónak nem igazán való mert az ember ugye félti stb. viszont ha most nem veszem meg többet nem lesz ilyenre pénzem legalább is ha a jelenlegi helyzetet nézzük. ami szóba jöhet alternatívaként az egy terepjáró családi autónak. nem tudom hogy döntsek, vegyem meg az álomkocsit, vagy vegyek egy jó családi autót, de végül is bármilyen régi kocsit lehet családi autónak venni nem olyan drágán, de ebből amit én szeretnék nincs is sok meg hát nem veszel szutykot ha már erről álmodozol évek óta. Ti mit tennétek?
2011. aug. 3. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ez elsősorban attól függ, h mire akarom használni.


ha van gyerek, feleség, akkor nem vennék egy 2 személyes sportkocsit, mert nem tudnánk használni.


Családi terepjáróval ugyanez a helyzet.


Jársz legalább hetente egyszer olyan helyen, ahová elengedhetetlen a terepjáró képesség?

Ha nem, ne vegyél ilyen autót. Minek fizetsz 10-12l-es fogyasztást feleslegesen?

2011. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ja bocs elfelejtettem írni én vagyok a feleség:-) egy gyerek van tervben nincs több, végül is négy személyes a sp kocsi csak 2 ajtós
2011. aug. 3. 13:53
 3/15 A kérdező kommentje:
nem tettem vesszőt így lehet hogy félreérthető szóval egy gyerek van.
2011. aug. 3. 13:53
 4/15 anonim ***** válasza:
A fenntartását is vedd figyelembe? Milyen autóról van szó?
2011. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azért nem szeretnék márkát írni mert nem akarom hogy bárki véleménye akár csak egy kicsit is befolyásoljon bármely irányba, csak általánosságban kérdezem
2011. aug. 3. 14:09
 6/15 anonim ***** válasza:

első vagyok



ha elfértek benne, miért ne vehetnéd meg?


Hajrá!

2011. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En ha ilyen helyzetben lennek, es nem lenne amire egyebre koltsem akkor megvennem az alom jarganyomat. De kerlek ird le milyen autorol van szo mert kivancsi vagyok...:) Es nem fog befojasolni..:)
2011. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
legkésőbb a jövő hét elején kiderül megvettem-e akkor leírom, ha akarod még képet is töltök fel:-)
2011. aug. 3. 14:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk,nem?Néha engedni kell az álmoknak is.
2011. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan. Majd ha nem jön be, akkor tovább adod :)
2011. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!