Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legcsúnyább autó...

Melyik a legcsúnyább autó amelyik a Magyar utakon is előfordul?

Figyelt kérdés

1995előttire gondolok.


Olyat akarok venni.


2011. júl. 30. 20:17
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Daewoo fso


Az egy pick up és nem matiz.

2011. aug. 2. 21:21
 32/40 A kérdező kommentje:

Na megvettem a kis szépségemet!


Skoda S100.

2011. aug. 3. 10:41
 33/40 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :D:D
2011. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Tanksapkáját megtaláltad már? ( jobb első sárvédőn van)

Amúgy az abszolút nem illik a mai forgalomba már, régen is még az éppen elmegy kategória volt, simán megeszi a 7-8 litert de remek hobby vagy kultuszautó.

A hűtésre kell vigyázni mert hajlamos túlmelegedni nagy hajtás nélkül is.

2011. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Gratulálok a Skodához!
2011. aug. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Az új Chevi Spark is szerintem nagyon ronda! Nálam az vezeti a toplistát hiába modern meg új külsőre egy hányadék hogy néz ki..
2011. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
A spark az egy matiz :D:D És tényleg ronda, életveszélyes, és mocskosul utálom a hangját is. Egy igazi rakás.... De a skoda s100 egy jó kis veterán amiket meg az emberek többsége szeret. De tény hogy nem egy tömegautó, jó választás.
2012. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont Matizom van IMÁDOM! :)

A sok buta embertől van már herótom aki leszólja ezeket a kisautókat mert így meg úgy, pedig állítom közelről még egyet se látott!! Baromi könnyű okoskodni valamiről amit nem is ismerünk. A legújabb Chevi Spark annyira nekem sem jön be mégse mondom azt h sz*r mert nem ültem benne, nem vezettem attól h külsőre pár embernek nem tetszik még simán lehet élvezhető, szerethető kisautó. Lesz akinek pedig álmai netovábbját jelenti majd, és ez így van jól.

A Matiz hangjáról egyébként annyit tudok mondani, hogy nekem ugyan még a Sparknál régebbi 2-es típusú Matizom van de a városban még a milliós dízeles autócsodák tulajai is megdöbbennek mikor elsuhanok mellettünk mert nem számitanak semmire, nem hallják az autót..

Attól, hogy van egy két gagyi és elrontott példány nem kéne mindet egy kalap alá venni és elítélni, a töréstesztje híresen jó a kategóriához képest ezt még a Totalcaros Vinkler Robi is elismerte ki is próbálták. A full fapadtól is jó messze vagyok, mert korrekt a felszereltsége és alig eszik benzint. Autópályán 150-nél 4 személlyel klímával még bírt volna menni!!

2012. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Cigánymerci leszakadt lökhárítóval kopott fényezéssel.
2016. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Velorex?🤣
2021. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!