Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a ssangyong milyen autó?

Ez a ssangyong milyen autó?

Figyelt kérdés
mennyire szar? mik szoktak benne tönkremenni? és mennyibe kerül?
2011. júl. 27. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit sem sz@r csak kevésbé népszerű mint az ismertebb márkék.

Momentán szerintem a legolcsóbb terepjáró ami terepen sem vall szégyent.

A kopó-forgó alakatrészek persze itt is tönkremennek idővel de ün. típushibái nincsenek .

Az ára?

Melyiknek?

Ez pl.200-ból egy több mint érdekes alternatíva télre...

[link]

Vagy ez egy kicsit többért - nagyon jó feltételekkel és megbízható motorral !

[link]

Ez meg egyenesen jól néz ki :

[link]

De van luxuskaliber Merci motorral ...

[link]

Jó választást!

2011. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ELivleg a mussokba is vannak merci motorok.
2011. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"szépség":

1/10

1/10

3/10 - igen hirtelen újra látva is a többi Ssangyong-hoz szokott szemnek wow. De csak 3/10 Sorry! Én tényleg ezt éreztem, amikor megjelent is. (Jó rég volt)

és az utolsó már 4/10


Idővel lesz talán szép is.


Ma olcsó mert MB motor mi is ami itt ép nem gáz csak más, régi konstrukció és az egyéb alkatrészek is olyan gyártósorról jönnek le amiket Európában szanáltak. És ugyan az gyártják most tovább már sok évtizede rajtuk, és ugyan úgy nagy kézi munka igénnyel. (MB motor 90-95 jobb volt, csak már nem számított dinamikusnak - 2 literig "lassult" ha nyomtad a gázt). Nincs jó vétel csak megfelelő.

Régi techika, az itt nem rossz megbízhatóság, de nem egy MB főleg nem egy VW vagy Toyota de talán egy BMW-nél azért jobb a megbízhatósága.

2011. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. válaszoló-nak írom, h nem is olyan drága az ucccsó merci motoros :D:D
2011. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
3 válaszolónak mondom,hogy attól mert rossz tapasztalatod van a BMW-re attól még nem kell lefikázni,ha meg nincs tapasztalat akkor szerintem nem kéne ilyet írni!
2012. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van bőven tapasztalt.

Mert egy olyan körben mozogtam egy évtizedig, ahol csak a BMW és a Mercedes volt az autó.

2012. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És szarok voltak? :@
2012. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát BMW-vel egyikünk sem úszta meg a szerelést és találgatást mi is lehet a baj soha az első évben. (De p*nci-mágnes a javából és megy mint állat. Budapesti utcákban meg kalandtúra le a hegyről kanyarban 15 centis hóban. Hát még jó, hogy bíztam benne hogy túlélem. A Merci királyság haveromnak például van egy hófehér pár éves MB C350D avantgarde 7 sebességes nagy navis. Az már nem a traktor dízel. ;-) Csináltunk ice tea tesztet. Hát sík volt a tea felület mint a tükör.

De 95 ás 2005 közt gyártottakban annyi elektronikai hiba volt, hogy volt ismerős aki "oda-vissza váltogatott" aztán egy sz@r Audi-val jár ma (ami ezerszer megbízhatóbb).

2012. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!