Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósok milyen dolog már az,...

Autósok milyen dolog már az, hogy a robogómat 80km/h-val ledudáltok a külsős sávból? Hova olyan sietős?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 02:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert a buzł vérszemet kap, hogy egy ROBOGÓ megy előtte (teljesen mindegy, hogy mennyivel) és elönti az agyát a lila köd, hogy ELŐZZÖN. Az teljesen lényegtelen, hogy utána beáll eléd 50-el...
2011. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon 50-es rendszám nélküli robogóval 80-al... gratulálok... hány ponton is sérted vele a kresz-t, meg tudod nekem mondani?
2011. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

muszáj 80al menni, mert a sok rácsing szuzuki meg zsugor motoros lada 5 centire éli ki versenyszellemét tőlem, nekem meg nem kell, hogy 40el betoljanak a járdába


egyébként a kreszt a következő pontokon sértem

- nincs biztosításom kismotorra (csak mopedre)

- nincs jogosítványom A1 re (csak M-re)

- gyorshajtás

Ennyi. Ezen kívül még okirat hamisítást is elkövetek, mert a jogsim és biztosításom nem megfelelő.

2011. júl. 26. 12:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Különben tudom, milyen kényelmes a fém vagy műanyagdobozodban ülni a dugóban, gondolom életedben nem ültél még robogón, vagy bármilyen kétkerekűn, mert ezek viszik legalább a 60at, a megengedett 40et jócskán túllépve.
2011. júl. 26. 12:40
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbáld ki, hogy tudsz egy 40el menni a hungárián vagy az üllőin utána gyere a kresz-el.
2011. júl. 26. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
öcsike, azért túl sokat képzelsz magadról. Honnan veszed, hogy nem motorozom, vagy motoroztam? Tudod, az ilyen kis M kategóriás kisgyerekek, akik 80-al száguldoznak városban csinálják a fesztivált, amíg le nem lép egy gyalogos eléjük, vagy ki nem kanyarodik eléjük egy autó. Egyébként, milyen jogon vezetsz A kategóriás jogosítványhoz kötött gépjárművet az M kategóriáddal? Nincs biztosításod se. Ha nekem jössz az M kategóriás biztosításod nem fedezi az én káromat, tehát kiverném belőled az összeget, valószínűleg a rendőr előtt is. Kinek képzeled magad? Büszkén mutogatod, hogy csupán biztosítás nélkül, kategóriavizsga nélkül, műszaki nélkül, rendszám nélkül, papírok nélkül, gyorshajtva, ez csupán 6 szabálysértés, de a rendőr biztos találna még vagy 5-öt, amellett, hogy a pofád akkora, mint a bécsikapu. Ennyiért simán le kellene téged ültetni öcsi. Csináld meg azt a rohadt A1-et, műszakiztasd le a szarodat, fizesd rá az adót, irasd a nevedre, akkor lehet pofázni. Pofám leszakad...
2011. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a nagykőrösin nem tudom hol lép le eléd egy gyalogos... a motor 50 köbcentis és tervezési sebessége valóban 45km/h volt ameddig el nem lett távolítva a fojtás, tehát gyári adatokat lekérik nem fognak kötözködni, és különben sem bowdenfék van rajta, ahogy elképzeled, még hamarabb meg lehet vele állni, mint az autókkal amik szintén odalépnek kicsit... különben nem lehet le műszakiztatni, mert már a boltból is csak adásvételivel adták, de ha fizeted a KPMet a rendszámot meg a regadót állok elébe, mert én biztos nem fizetem. egyébként onnan tudom, hogy nem motoroztál sose, hogy nem tudod mi az A1 és az A közti különbség...
2011. júl. 26. 13:17
 9/12 anonim ***** válasza:

12:48


SMK-ra nem kell se műszaki, se rendszám és jó rá az M katos jogosítvány.


Sőt, nekem teljesen gyári állapotában (tehát semmi tunning, semmi fojtáskivétel, semmi "sportkipufogó") 75 km/h az 50 ccm-es 3,9KW teljesítményű gépem végsebessége. Ahogy az autómé is 200, mégis tudok vele 50-el menni ahol 50-es tábla van...

2011. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Őhm...bocsánat!

Lehet én gondolom rosszul, de nem lenne egyszerűbb inkább egy kicsit toleránsabban, nyugodtabban vezetni,mint mindig a másikat szidni? El kéne már fogadni, hogy a közút nem játszótér, emberek halnak meg,nyomorodnak le nap mint nap. Nem kell felvágni sem autóval, sem robogóval. Oda kell figyelni, hogy lehetőleg mindenki jusson el A-ból B-be,a legkisebb balesetveszély mellett. Vagy én gondolok valamit rosszul?

2011. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!