Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megnézessem szerelővel?

Megnézessem szerelővel?

Figyelt kérdés
Sikerült 2 olyan kátyúba hajtanom ismeretlen terepen, sötétben, hogy az alja is koppant a kocsinak.Nem vettem észre semmi elváltozást, nézessem azért meg szerelővel?
2011. júl. 18. 21:38
 1/5 anonim válasza:
jaja. nehogy a véégén bennelegyél a hiradóba hogy felrobbant a kocsid veleed együtt vagy valami. xD jobb a biztonság szerintem neked is. 1 szó mint 100 nézesd meg.
2011. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mekkora sebességgel mentél? mennyire fogta vissza a lendületet a koppanás után? .. ezek fontosak lennének még mert ezekből lehetne kb megítélni hogy mennyire verted oda, de a biztonság kedvéért jobb ha megnézeted. Gumikat is nézd meg, mert attól hogy a felninek semmi baja a gumin még lehet szálszakadás ami később durrdefekthez vezethet, főleg nagyobb tempóbál mikor a centrifugális erő is jobban hat rá és ember legyen a talpán aki azt 90-100nál megfogja rosszabb esetben.
2011. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltétlenül nézesd meg!Ráadásul ha van saját szerelőd(már úgy értve hogy akihez szoktál járni)akkor még jobb mert megbízol benne,ráadásul ha nincs semmi baj(reméljük)akkor nem fog sokat kérni az átvizsgálásért.
2011. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg csak ne márkaszervizben mert rabló banda az összes. vw szalonban dolgoztam úgyhogy tudnék mesélni mi megy ott.
2011. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az első kátyunál 50-60-al,ezután lelasítottam, így a másodikba 20-30-al mentem bele...

Köszönöm a tanácsokat, és többé nem hajtok le alsórendű útra, mégha az internet ezt az utat jelöli rövidebbnek.

2011. júl. 20. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!