Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen LT, vagy MB sprinter?

Volkswagen LT, vagy MB sprinter?

Figyelt kérdés
mennyire rohadnak ezek az autók? mindkettőből 2002-2004es évjárat érdekel, mennyire megbízhatóak és mennyire drága a szervizelésük? ha tudtok jobb kisárúszállítót akkor írjátok meg
2011. júl. 15. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
LT. Olcsóbb a fenttartása.
2011. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Sprinterre szavazok.
2011. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dizus ***** válasza:
Szerintem ezeket megdúrja az Iveco turbo daily.
2011. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Többek között sprintert is hajtottam évekig. Szerintem a legjobb ami a piacon kapható: megbízható (a 400.000km ellenére bárhová el mertem vele indulni), relatíve kényelmes, szervizelése egyáltalán nem veszélyes /persze, ha márkaszerízbe viszed ott nagyon drága/, fogyasztása kiváló!! (316CDI) Ja és külföldről hozd be mivel nincs rá regadó!! (www.mobile.de) Egy valamire érzékeny, a gázolaj minőségére. Tehát a magánkutakat kerülni kell (a sprinter az omv-t szerette a legjobban)

Ha küldesz e-mailt akkor leírom, hogy tételesen mit cseréltem le rajta és mennyiért illetve a behozatali procedúrát is leírom.



Fontos: boxer, ducato, jumper triumvirátust pedig felejtsd el. Műszakilag, szerkezetileg, stabilitásban és elektronikusan baromi gyengék + olyan vezetőülésük van, hogy 500km után megváltás kiszállni belőlük.) 300.000km után mállik a kormányuk. Szintén tapasztalat.

2011. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

VW-t vennék. Utaztam/vezettem T4-eket, LT-t, Ducato-t, Sprintert, utóbbi szintén jó, de összességében többet fogyaszt, némileg költségesebb a szervize.

Ducato elég szutyok, problémás, nem is takarékos...

2011. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!