Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy külömbözeti...

Mennyibe kerül egy külömbözeti vizsga A1 után A korlátlanra?

Figyelt kérdés
13éve van A1 jogsim most szeretném megcsinálni a külömbözeti vizsgát A kategóriára
2011. júl. 13. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb, hogy ha dobsz egy e-mailt az autósiskolának vagy felhívod és készséggel fognak válaszolni:) Itt szerintem úgyse tud senki konkrétat mondani és autósiskolánként eltérő az ár.
2011. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én épp így vagyok ezzel. De nem egy különbözeti vizsga kell, hanem újra rutinpályán gyakorlás, majd rutin vizsga, forgalomban gyakorlás, majd forgalmi vizsga. Gyálon épp ez 30ezer Ft akcióban.
2011. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy hülye kérdés de ha véletlen nemsikerülne nem vonják be a meglévő jogsimat ?


(szerintem semmi köze hozzá de vannak akik váltig állitják,hogy bevonják)

2011. júl. 13. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vonják be. De ha logikusan gondolkodunk megvan az A1, tehát ott bizonyítottad, h tudod kezelni, attól még egy nagyobb motort nem biztos h tudsz , ezért is mész a tanfolyamra és vizsgára. (nem kell újra KRESZ vizsga se)
2011. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, pontosítok, 30ezer az a tanfolyam csak, plusz vizsgadíjak összesen 50700Ft ra jön ki. Ezeken felül okmányirodában jogsi csere 6ezer Ft.
2011. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már miért ne kéne kresz vizsga? Eü oktatás és vizsga nem kell. A rutin és a forgalom óraszáma pedig kevesebb.
2011. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell KRESZ vizsga mivel A1 utáni A korlátlan képzésről beszélünk. Én most fogom lerakni, utánajártam.
2011. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy csak abban az esetben nem kell kresz vizsga, ha 2 évnél frisebb az A1-ed.
2013. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!