Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW motor, omega sebvalto...

BMW motor, omega sebvalto (Boveben lent)?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan kerdesem hogy osszelehetne hozni egy BMW motort es egy omega sebvaltot atalakitokal meg nyelestengely atalakitasal? Tippeket kernek es nem olyanokat, hogy ez nem NFS komojan kerdezem mer mar latam olyat hogy Barkasba barkas motor es dacia sebvalto volt es mennt. Igaz ezt Romaniaba lattam
2011. júl. 12. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Évjárat? Típus?


Valami régi fajtát (mondjuk korai 90-es évekig...) lehet össze lehetne hozni. Egy modern bmw-nél eléggé esélytelen a váltót összehozni egy Opel váltóval.


Pláne, mert az Opel GM tulajdon, míg a BMW pedig ugye BMW csoport.

2011. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

BMW 535d (E60)2003-evjaratu motor.

Opel omega B 2.0 DTI 2000 sebvalto

2011. júl. 12. 19:10
 3/4 A kérdező kommentje:
pl a motor es a valto koze rakni egy atalakitot hogy lehesen osszegofatni oket, nyelestengelyt pedig atalakitani hogy talaljon a BMW-be, es a kuplung kinyomócsapágyat is BMW-nek valot rakni bele
2011. júl. 12. 19:15
 4/4 Whitetie válasza:

ez a dolog nekem is nagy álmom, hogy egy fasza motort rakni az omegába

ha sikerült ezt összehozni, kérlek irj róla, nagyon kiváncsi vagyok

2012. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!