Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tartasz saját biztonságod...

Tartasz saját biztonságod megóvása érdekében eszközöket a kocsidban? (Bőveben lent)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amivel megvéded magad, ha esetleg egy örült/részeg vagy épp kirabolni készülő neki esik a kocsinak? Gondolok itt, kis kés, kis beretta, vipera vagy nem tudom (ezek jutottak eszembe :D) Vagy nincsen semmi? Szükségesnek érzed?

Apum egy baseball ütőt tart benne, eddig nem kellet használnia, de azt mondja ha bármi van, és tényleg csak ha szükség van rá, akkor..


2011. júl. 8. 09:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Használni még nekem nem kellett, de jó volt, hogy ott volt a kezemben. Mikor arcoskodik valaki, és lendülettel indul az autód felé, te meg felkapod a 40-es csövet, és azzal szaporázod a lépteid felé, akkor elgondolkodik az illető, hogy neked kicsit nagyobb a hatótávolságod mint neki. Kiskutya effektus beindul nála és nyogodság van. Én mondjuk nem vagyok az a konfliktuskerülő ember, ha tudom, hogy nekem van igazam akkor a másiknak kuss van és dögöljön meg, persze ha én hibázok akkor igyekszek minél kisebbnek látszani és csendben maradni, elismerem én, ha hülyeséget csinálok nem arcoskodok. Ez volnék én. Csak van akinek akkor is a másik a hülye, amikor ő csinál marhaságot. Mondjuk olyan is volt, hogy kitettem a műhelybe, pont nem volt nálam de annyira hiányzott volna. Mikor te egyedül vagy, ők meg 3-man akkor ez ad egy kis magabiztosságot.

Nem tudom milyen élethelyzetekben fordulhat elő még, én is kíváncsi lennék mások véleményére is.

2011. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nálam vadászkés van,ott tartom az ajtóba a tárolóba.

Ha valami van nagyon jóljön valami hasonló.

2011. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Jézusom! Dehogy! Én biztonságosnak látom a világot! Ha mercivel járnék talán, mert ott már szimpla irigységből is megkéselhetnek de egyébként nem félek ilyesmiktől. ALudtam a kocsimban, reggel egy faszi benézett az ablakon akkor megijedtem bevallom de mitől félnék? Félkézzel leütöm ha bántani akar! Kés tőr baseball ütő helyett inkább verekedni tanulj meg! A biróság előtt is jobban jársz ha ütsz mintha megkéselsz valakit és esetleg belehal...
2011. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem, a hidraulikus emelő szára tökéletesen elég: a gumirozott nyele kitűnő fogást biztosít, tartozékjellege nem minősíti engedély nélkül tartott emberi élet kioltására alkalmas eszközzé a hatóság szemében,mindenkinek csak ajánlani tudom!
2011. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is kell védelem az autóba,ez egyértelmű,mert ha más nem véd meg akkor magadat kell.Márpedig más nem véd meg.A késsel pisztollyal az a gond hogy azzal nagyobb bajba kerülhetsz alkalom adtán és nem feltétlenül a bíróságon,lehet hogy aki ellen előveszed,ő is elő fog venni egy hasonlót és akkor mit csinálsz?Mert ugye mindenki arra játszik hogy majd "elijeszti" a támadót,de van amikor nem használ ez és akkor használnod kell.Tudnál egy vadászkést használni és esetleg értenél is hozzá?


Meg azt is tisztázni kell hogy mi ellen akarsz védelmet?

Egy közlekedési konfliktus miatt harcolni a legnagyobb baromság.Én amikor fiatalabb voltam sokszor pattantam ki a kocsiból h -mi a probléma? de már lehiggadtam,szerintem egy közlekedési konflikt miatt a lehető legnagyobb baromság zűrt csinálni.Sokkal okosabb és egyszerűbb csak legyinteni és tovább menni és akkor már el is van felejtve a dolog.Hülyék mindig voltak és lesznek sőt van amikor mi magunk csinálunk f@szságot.És akkor mi van?


Az más kérdés ha ki akarnak rabolni vagy elvenni az autódat,mert akkor szerintem bármit megtehetsz és használhatsz.

2011. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én tartok viperát a könyöktartóban, boxert a kesztyűtartóban és kést a csomagtartóban. Sohasem lehet tudni melyik oldalán leszek az autómnak, amikor elakarják lopni tőlem.
2011. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
17:54:Végre egy hasznos válasz a baz,hb,szszb megyébe látogató kedves autóstársaknak. Bár azt gondolom, ez itt Józsefvárosban kevés lesz.
2011. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én csak egy szikét tartok a kormány alatt lévő kis rekeszben, de nem önvédelemre hanem azért mert az a rémálmom hogy berragad a biztonsági öv és megfulladok, megégek stb.....

Az a helyzet hogy még ezen is gondolkodtam hogy bent legyen-e a kocsiban, mert már volt néhány konfliktusom és nállam az a baj, hogy nem tudom magamat visszafogni és ha egy balta lenne a kocsiban akkor azzal mennék.A jó múltkor is a feleségem rángatott vissza a kocsiba, hogy legalább a gyerekek előtt fogjam vissza magamat, de pont ezt mondom, hogy akkor még azt is elfelejtettem hogy ott vannak a gyerkőcök a kocsiban.Szóval összegezve csak annyi, hogy sok embernél visszafelé sűlne el a dolog, mert míg puszta ököllel elcsattan egykét ütés, addig ha van nállad egy kés,boxer stb... már kapod is a 10-20-30 évet emberőlésért.

2011. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Keleten sok érdekes ember van, volt olyan, hogy egyedül voltam és hátraarcot kellett venni, azóta mindig hordok magamnál okos ki karhosszabbítót. Biztonságérzetet ad, és tudod, hogy ha helyzet van, akkor sincs baj, mert tőled nagyobb embereket is vissz tudsz rettenteni, vagy visszaverni. Szóval keleten kell! Az a legrosszabb mikor érzed, hogy nem tethetsz semmit, nem tudod felvenni a harcot. Nálam ez olyan kötelező tartozék lett mint az izzókészlet, a pótkerék, vagy az eü csomag.
2011. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nálam mindig van olyan az autóban,amibe még a hatóság sem tud belekötni---elektromos ösztöke. Műbizonylattól kezdve minden papír,engedély van hozzá.

Ne tudd meg,milyen hatása van...közel a sokkolóhoz!


Ja! Inszeminátor("nyakkendős bika")vagyok egy tehenészetben,de több tucat szürkemarha-bikát is tenyésztünk évek óta--oda azért szükséges az ilyesmi.

2011. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!