Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kormányvédő műanyagszagát...

Kormányvédő műanyagszagát hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Vettem a .omasitába egy tökjó fekete egyszerű kormányvédő huzatot,de olyan állati büdös volt hogy nem bírtam a kocsiban megmaradni.Azóta éjszakákat áztattam öblítőbe,mosószerbe és semmi változás..illetve de,már a fürdőben is az az utálatos műanyagszag van :)

Van erre v.mi jó ötlet?


2011. júl. 8. 00:24
 1/4 anonim válasza:
Próbál meg kint hagyni a napon pár napig,hátha elmúlik a szag!
2011. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy valami illatosított műszerfalápolóval kend be.
2011. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem megy semmi fiúk azóta áztattam megint öblítőbe meg egy egész éjjen át citromos padlómosóba de semmi nem változott tőle...ugyanolyan büdös még mindig.És nem kicsit van műanyag szaga hanem elviselhetetlenül.A kocsiba kb 1 hete raktam fel,rajta volt a kormányon kb 3 órát és leszedtem de a szagát AZÓTA lehet a kocsiban érezni!!!!
2011. júl. 8. 17:40
 4/4 anonim válasza:
Én is pont így jártam. büdös gumiszagtól már fáj a fejem. visszaviszem nekik ha nincs más megoldás.
2012. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!