Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kismotoron bukósisak nélkül,...

Kismotoron bukósisak nélkül, több személy. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Tanuló vagyok, jövedelmem nincs, rendőr azt mondta max. 30ezer, de lehet fizetnem sem kell. Haveromtól azt hallottam, ha a büntetés utána fellebbezek, mondjuk 30ról csökkentik egy nevetséges összegre. Vélemények??
2011. júl. 3. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne vigyél kismotorral több személyt,mert azonnal megállítanak.Ez nálunk nem megengedett.A szomszédoknál igen.Egy sisak meg nem egy akkora összeg,már 8-ért is lehet venni,és elkerülhető a büntetés.
2011. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés... már elkaptak.. :\ így mire számíthatok?
2011. júl. 3. 18:03
 3/12 anonim ***** válasza:

30 000.

Ne írtad hány éves vagy és abból,hogy tanulsz nem derül ki.

Szerintem. a szüleid fizetnek.

A büntetés is nekik jön majd.

Teljes felelősséggel tartoznak érted és a tetteidért míg nem töltöd be a 16.-ot.

Aztán már nem más kontójára vagánykodsz.

2011. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2011. júl. 3. 18:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem vonják be érte a jogsidat (már ha nem vonják be, ezt nem a helyszínen intézkedő rendőr dönti el...)
2011. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Arra talán kérhetsz csökkentést, hogy tanuló vagy és nincs saját jövedelmed.

De volt egy ismerősöm, hasonló szitu, csak ott 30.000 és egy hónap eltiltás volt az első ötlete a hatóságnak.

Fellebbezett csökkentésért, erre fizethetett 10.000 forintot, és 3 hónapra tiltották el.

De egy próbát megér.

2011. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jóesetben pénzbüntetésre...rossz esetben ha mégegyszer így mész akkor halálos balesetre:) kíváncsi lennék mire sázmítanának a hozzádtartozóid ha az agyad darabokba heverna az aszfalton
2011. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na igen...

Nekem már volt "szerencsém" vízzel teli rohadt mély úthibán 30-al elcsúszni és koppant ám a fejem rendesen a padkán. Sisakban semmi bajom nem lett, de nélküle - nem mondom, hogy meghaltam volna de tuti betörik a fejem.

2011. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

és mennyi időn belül küldik általában? tudom hogy 30 nap a határidő, de remélem nem kell addig izgulnom..


és légyszíves ne azt irogassátok hogy megérdemelném ha elvennék a jogsim, meg izguljak csak... :\

2011. júl. 5. 23:49
 10/12 anonim válasza:

Nem érdemelnéd meg, hogy elvegyék, mert komoly érvágás a kasszának, de azt igen, hogy izgulj csak. Abba nem halsz bele.

De ha sisak nélkül mész és viszel valakit egy dolog, hogy magadat megölheted, le legalább mást ne veszélyeztess.

2011. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!