Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség, miért nem tudom...

Segítség, miért nem tudom letenni a forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés
Gyakorláson nagyon jól vezetek mindig, de a vizsgaszituációban egyszerűen befeszülök és becsúsznak a hibák. Hogy lesz ebből jogsi?
2011. júl. 1. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem megírtad magadnak a választ.
2011. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor a hogyan lesz ebből jogsi kérdésre válaszoljatok, kérlek. A gond az, hogy jól vezetek, csak a vizsga nem sikerül. Ezért úgy gondolom, nem lenne jogos, ha feladnám, hogy oké, akkor nem lesz jogsim. Az oktató szerint is az a gond, hogy túlizulom. Már két vizsgám volt.
2011. júl. 1. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel vezetsz a feles ugrott. :) Valami nyugtató vagy halk zene a háttérben? Nekem ment a rádió míg vizsgáztam :)
2011. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el azon gondolkozni,hogy egyáltalán alkalmas vagy-e a vezetésre.Persze,a vizsga nyilván stresszes,de ha ezt nem tudod kezelni,akkor mi lesz később...Mi lesz,ha a városi forgalomban,vagy egy veszélyes szituban fogsz megfeszülni?


Erőltesd az agyad egy kicsit.Nem kell megfelelni senkinek,egyszerűen csak szabályosan kell közlekedned.A hátul ülő vizsgabiztos is csak utas.Ne foglalkozz vele,hogy ott van.Ha azon idegeskedsz,hogy jajj ez a barom mingyá meghúz,akkor cseszheted.

2011. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy elfelejtetted megkenni a vibit?
2011. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 2-hete vizsgáztam eggyáltalán nem stresszeltem amikor vezettem akkor a vizsgabiztossal beszélgettem
2011. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!