Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Venni szeretnék egy lada 2015...

Venni szeretnék egy lada 2015 öst, banán sárga. LE szeretném a motorháztetőt feketére fújtani+ légbeömlőt rajta. Menyi kb?

Figyelt kérdés
Ugy tudom hogy papír munka van ezzel, menyibe is kerül? Ill le szeretném venni az első és hátsó lökösöket, ezért a rendőrök cseszegetnének?(láttam párat az utcán már, de inkáb megkérdezem)
2011. jún. 28. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:

A lökhárítók levételéhez átépítési engedély és hatósági vizsga szükséges (legálisan).A gyári Ladák esetében csak a VFTS mehet közúton lökhárító nélkül,mert eleve a gyár (ebben az esetben Brundza úr) is lökhárító nélkül tervezte és állította forgalomba.Az,hogy milyen lökhárítót teszel rá,szíved joga.Legalábbis addig amíg nem túlzod el a méreteket és igényesen(biztonságosan) van kialakítva az új,típusidegen lökhárító.


A fekete motorháztetőhöz és a légbeömlőhöz senkinek semmi köze.Azt hiszem,hogy az autónak 70 vagy 80%-ban kell megegyeznie a forgalmiban szereplő színnel.

2011. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
JA! A fújás profi helyen kb 20ezer,a légbeömlő 5-7 ezer.A papírmunkát passzolom,de nyilván húzós az engedély.
2011. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék rá tenni lökösöket, sem vfts-t, abból csak a hátsó szárnyat.

[link] erre gondolok, így nézne ki, + vfts hátsó szárny. Köszi

2011. jún. 28. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezért tuti,hogy beszólnak a rendőrök.Nem biztos,hogy büntet,de nem éri meg kockáztatni.
2011. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
milyen légbeömlőt?mint az amerikai mustangokon?
2011. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem a gyári légbeömlőre gondolt.

2011. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen gyárira.MInt ami a motorháztetőn van.Bár jobban engem a lökösök kérdése érdekelne:D
2011. jún. 28. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó ha van lökhárító.Sose tudni minek mész neki.Amúgy a légbeömlő nem csupán optikai tuningelem!Funkcionális alkatrész.Végülis ha azt nézzük,akkor a lökhárító is az4 :)
2011. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem skodám van és nincs rajta elöl lökháritó.Nem szoltak érte a rendörők.Csak megfelelően rögzitsd a rendszám táblát.
2011. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha van olyan ismerősöd aki autókkal foglalkozik akkor tőle lehet h tudsz szerezni rá papírt pár ezerért.

én a hátsószárnyra, a 2 lökösre, a sport kormányra, és a motorháztető közepén lévő légbeömlőre, darabonként 3 ezerért vettem hatósági igazolást v mi a neve, ez igazolja a alkatrészeket és h biztonságosan szakértő rakta fel stb.. és a yardok NEM büntethetnek meg a tuning cuccokért.

ladára nem muszáj komoly festés, ezért veszel pár doboz fekete zománcfestéket amit szépen sok soron ráfújsz majd lakkozod.

2011. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!