Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 14 éves 1.3 vagy...

Suzuki Swift 14 éves 1.3 vagy 1.4 mennyit képes városban közlekedni ha totál kifogy belőle az olaj?

Figyelt kérdés
A történet a következő, a fent említett suzuki tulaja megkért, hogy nézzek egy olajszintet, a pálca olyan csontszáraz volt, hogy csodálkoztam rajta. Az olajbeöntőt felnyitva csak tapadt olajsarat láttam és két liter olajat beleöntve lett a nívón a minimum a szint. Kvízkérdés, meddig tudott volna elmenni ha nem öntök bele olajat, illetve ha a tulaj elmondása szerintem nincs olajcsere és nem is emlékszik mikor volt utoljára, mennyi idő alatt eszi meg a benne lévő két litert és sül meg?
2011. jún. 24. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
őszintén? ha volt benne valami kenés, jó sokáig képes lett volna menni. nagyon sokat kibírnak ezek a motorok. sok más autó már kifeküdt volna attól, amit egy suzuki motor röhögve bír. ha jó olaj van benne, ha a hülyegyerek folyamatosan tiltáson jár vele, akkor se áll be.
2011. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom milyen olaj volt benne (inkább hajazna szerintem a gyengébb minőségűre), de azt tudom, hogy a tulaj idős, nem jár vele tiltáson. Engem csak az lepett meg, hogy csontszáraz volt belül. Az én olvasatomban ez egy mechanikus szerkezet és az nem fér a fejembe, hogy hogyan képes működni olaj nélkül? Vagy hol a határa?
2011. jún. 24. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:

3,8 liter olaj, ha jól emlékszem a feltöltési mennyisége. ha nem világított a olajnyomásjelző, volt benne olaj, ami elég volt a kenéshez. Én nem csodálkozom rajta, hogy ment. suzuki motor, az suzuki motor.


http://www.youtube.com/watch?v=WnyWMb5QNVo

nekik 5 perc kellet, hogy kicsináljanak egy suzuki motort(amerikában geo metro néven fut). nézd végig hogyan.

2011. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OK, hogy suzuki az suzuki, de attól még hogy igénytelen, a kenésre szüksége van, vagy akkor minek bele az a 3,8L olaj? Mehetne az öszes 1 literrel, mert nem öli meg úgyse. Tehát hol a határ ha pl fél liter olaj van benne?
2011. jún. 24. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg van benne akár 1 deci olaj i az is keni.A határ ha teljesen üres lesz mert akkor nincs kenés és elöbb utobb beáll a henger és kakukk.
2011. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!